Kalite Politikası

KALİTE POLİTİKAMIZ

MİATT olarak faaliyetlerimiz, sadece üniversite ve akademik çevre ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda sanayi sektörü ile entegre bir şekilde ilerlemektedir.

Bu süreçte, akademik araştırmaların gerçek dünya uygulamalarına dönüşebilmesi için gerekli olan teknoloji transferini en yüksek standartlarda gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Üretilen bilgi ve teknolojinin tüm insanlık için faydalı olacak şekilde, en yüksek kalite ve etik standartlarda kullanılabilir hale getirilmesi için bir katalizör rolünü üstlenmekteyiz. Bu doğrultuda, sadece bilimsel ve teknolojik ilerlemeye katkıda bulunmakla kalmayıp aynı zamanda etkili bir köprü oluşturarak, üretilen değeri geniş bir kitleye ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

 

Bu amaç doğrultusunda, aşağıdaki prensipleri benimsemekteyiz:

  1. Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Etme: Maliyetleri düşürmek ve karlılığı artırmak adına teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve iş süreçlerimize entegre ediyoruz.
  2. Kalite Bilinci: Kalite standartlarını yükseltmeyi ve sürekli iyileşmeyi sağlıyoruz.
  3. Güvene Dayalı İş birliği: Hizmet sağladığımız kurum ve kuruluşlar ile güvene dayalı bir iş birliği içinde olmayı benimseyerek, kalite standartlarımızın sürekliliğini sağlıyoruz.
  4. Hızlı ve Doğru Çözümler: En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı şekilde üreterek uygunsuzlukların önüne geçiyoruz.
  5. Zamanında ve Kaliteli Projeler: Her projeyi zamanında, en üst düzey tekniklerle, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı taahhüt ediyoruz.
  6. Topluma ve Çevreye Saygı: İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.
  7. Sürekli Büyüme ve Ekonomik Katkı: İş hacmimizi sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Bu sayfa Marmara İnovasyon Ar-Ge Teknoloji Transfer AŞ. tarafından en son 04.12.2023 16:42:24 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM